u2 slovenski feni--pisite,kdaj,s kom...

The friendliest place on the web for anyone that follows U2.
If you have answers, please help by responding to the unanswered posts.

tilen

War Child
Joined
Aug 8, 2002
Messages
763
Location
Skofja Loka, Slovenija
Tema je namenjena slovenskim jutu interferjem,k grejo na koncert--pisi, kam, s kom itd.
Jaz s kolegico u rim, avgusta v munchen (se ne vem, s kom,pa se ne cist 100%), pa za rojstn dan v DUBLIN----ja, res se mi je usral dobit karto!Edini fak je faks ta cas v letu--ampak sej to je pa itak ze stalnica, vsak let isto..


Baj baj,
tilen
 
Jaz na Dunaj, s koncerti.net, en sosolec je bil prepozen sem mislo z njim it, ker mu je oni od koncerti.net skoz karto obljublal, pol je pa reko da nima:madspit: , tak da zaj trenutno res ne vem s kom bom sel:| , zaj bo pa na busu dost folka:eyebrow: , ce bi se se enkrat odločal bi se pa rajsi za z avtom zmeno
tilen, tu lahko naročiš u2 majice, če jih še nisi http://u2slovenija.proboards45.com/index.cgi?board=RAZNO&action=display&num=1117467869
 
Jaz grem pa s tilnom v Rim :wink: ... ce bo vse po sreci konec junija (samo da ne bo kaksnega problema z izpiti!!!) v Cardiff, prijazno povabilo nekoga s tega foruma :yes: in pa s sestro na Dunaj...s koncerti.net :)

res tilen, teli izpiti .. totalno zmesnjavo naredijo...

Lp

M
 
Last edited:
MatejU2 said:
Jaz na Dunaj, s koncerti.net, en sosolec je bil prepozen sem mislo z njim it, ker mu je oni od koncerti.net skoz karto obljublal, pol je pa reko da nima:madspit: , tak da zaj trenutno res ne vem s kom bom sel:| , zaj bo pa na busu dost folka:eyebrow: , ce bi se se enkrat odločal bi se pa rajsi za z avtom zmeno
tilen, tu lahko naročiš u2 majice, če jih še nisi http://u2slovenija.proboards45.com/index.cgi?board=RAZNO&action=display&num=1117467869

ql, sm ze narocu majco, hudo..
 
Marusa said:
Jaz grem pa s tilnom v Rim :wink: ... ce bo vse po sreci konec junija (samo da ne bo kaksnega problema z izpiti!!!) v Cardiff, prijazno povabilo nekoga s tega foruma :yes: in pa s sestro na Dunaj...s koncerti.net :)

res tilen, teli izpiti .. totalno zmesnjavo naredijo...

Lp

M

ja hudoo,marusa--Cardiff!!! Glej da bos tam kej slikala, res me zanima una bolj "od sveta odmaknjena" pokrajina, oz. vsaj anglezi jo majo za tako...
 
P.S.:
zarad Killersov sm mislu da bo ful hudo na dunaju, ampak k sm pa slisal, da so u2 takrat se v londonu na LiveAidu al kaj, pa mislm, da jih bo to precej utrudl----konc koncev niso vec v dvajsetih...Sam da ne bojo koncerta skrajsal na eno uro, haha!
 
tilen said:
P.S.:
zarad Killersov sm mislu da bo ful hudo na dunaju, ampak k sm pa slisal, da so u2 takrat se v londonu na LiveAidu al kaj, pa mislm, da jih bo to precej utrudl----konc koncev niso vec v dvajsetih...Sam da ne bojo koncerta skrajsal na eno uro, haha!

hmmm:eyebrow: sploh nisem se pomisla na to....hej, mejbi jim pa ravno Live8 da energijo :wink:
 
ful ste se hude majice spomnl, u2slovenijaforumci!!!Zanima me edin to, a so tud kaki zenski modeli???
Pa vidu sm, da jih gre min. 30 personov v Dublin!!!!Pa to je noro velik, bomo lah cel coach najel! Mormo se pol kej zment pa to...



P.S.: marusa al pa kdo, mam se 2 karti za rim---zrihtat si morate edin prevoz (ryanair) iz benetk--do benetk pa lah enga js pelem.
Cao
 
hmm....ja...en gre se lahko v avto ane :wink: to pomeni, da gre lahko z nami do benetk....ti dej eno karto rezerviram, saj za en dan, zvecer ti sporocim, ker mam kandidata/kandidatko...deal? :)

Lp
 
tilen said:

Pa vidu sm, da jih gre min. 30 personov v Dublin!!!!Pa to je noro velik, bomo lah cel coach najel! Mormo se pol kej zment pa to...




jaz sem si želel v Dublin, sam se datumi z ustnim delom mature prekrivatjo:banghead: , pol pa sem jaz butec ves dnar zapravo za brezvezne stvari, namesto da bi še mislil na ostale koncerte po Evropi zaj sem pa suh :banghead: :banghead: :banghead:......saj še Dunaj ostaja:wink:

P.S. Hočem, da rasturate Dublin!!!:yes: :cool:
 
Last edited:
MatejU2 said:


jaz sem si želel v Dublin, sam se datumi z ustnim delom mature prekrivatjo:banghead: , pol pa sem jaz butec ves dnar zapravo za brezvezne stvari, namesto da bi še mislil na ostale koncerte po Evropi zaj sem pa suh :banghead: :banghead: :banghead:......saj še Dunaj ostaja:wink:

P.S. Hočem, da rasturate Dublin!!!:yes: :cool:

ja sej ponavad je tko, da kokr je dnarja,se ga zlahka zapravi ane...Nc se sekirat zarad tega,k mas maturo takrat, js sm se ze dostkrat moral zarad teh stvati marsicemu odrec, pa kaj--jebiga, tko mora bit in nc mi ni zal!

P.S.: upam, da so slovencki,k grejo v dublin, civiliziran folk--sej ce so pravi jutujevci,so, sam nikol ne ves-----sm se ze dostkrat sramoval sonarodnjakov v tujini, k so take pizdarije delal!
 
tilen said:




P.S.: upam, da so slovencki,k grejo v dublin, civiliziran folk--sej ce so pravi jutujevci,so, sam nikol ne ves-----sm se ze dostkrat sramoval sonarodnjakov v tujini, k so take pizdarije delal!



ja po moje so, glede na to, da eni vodijo tv oddaje morjo na svoj ogled pazit:giggle:

bah jaz bi se tui po sveti šetal, pa še nisem mel ne vem kake šanse, saj pa pridejo študentska leta:wink:

P.S. ju3 se bojo na radiu si javlali pred, med in po koncertu v Bruslju, tak da ne zamudit:drool:
 
Last edited:
tilen said:


ja pa sej verjetn so jih dal vec narocit??

mislim, da jih je točno število dal tiskat:( , zaj če misliš na bmana, al mihelco ne vem, napiši jima mail, pa vprašaj, ker jaz ne vem točno
 
Bruselj sinoci:
baje je bil zvok v k....! Ej jej, fantje, eni so placali veliiiiiiko denarja za vstopnice, preberemo pa lahko, da se b.mana na case se slisalo ni!
 
Marusa, js bom zdej un par kart za rim prodal,ker pac nis izrazla zelje, da bi une dve kolegice tud sle; sori----sam jih pa res ne razumem!!!!
 
tilen said:
matej, mihelca, etc., kdaj bojo majced??????Pa ne da jih ne bomo mogl imet v dublinu cez en teden?!?!?!?!

Mihelca je napisal pred enim tednom, da bojo v sredo končane (se pravi včeraj) in da naj bi ble do konca tedna pri nas, tak da do Dublina jo boš te ziher dobil:wink:
 
Last edited:
Tilen...ja itak....jaz tudi ne!!! ce pa zivita v drugem svetu in pojma nimata, kaj zamujata :)

ej ti samo glej da moje ne prodas ;)
 
Marusa said:
Tilen...ja itak....jaz tudi ne!!! ce pa zivita v drugem svetu in pojma nimata, kaj zamujata :)

ej ti samo glej da moje ne prodas ;)

Brez panike, tvojo sm ze prodal.....:laugh: :laugh: se si ze ustrasla,a a?? Upam,da si ti tud dobla dons od ryanaira da letimo 5 minut drugace--sam bo res treba ze ob ene 4h it, ce bomo hotl bit ob ene 7h na letaliscu--ga je treba se najt....No, pa sej to je se en mesec, je se ful enih drugih stvari, tko da...

Velik srece pri studiju, vsem!
 
Majce so ble dans poslane:drool:

Marusa kaj zaj greš v Cardiff?

Tilen, tebi pa ne bom nič zaželel za rojstni dan, ker boš tak al tak mel najboljšega do zdaj:rockon: :applaud:
 
MatejU2 said:
Majce so ble dans poslane:drool:

Marusa kaj zaj greš v Cardiff?

Tilen, tebi pa ne bom nič zaželel za rojstni dan, ker boš tak al tak mel najboljšega do zdaj:rockon: :applaud:

Ja, ja, poslusaj to, kaj se mi je vceraj pripetilo na izpitu:
zvecer zvemo rezultate in valda js mam ustnega v cetrtek k bom ze pri guinnessu, posljem prosnjo,ce lahko zamenjam datum ustnega z eno kolegico k ima v sredo. Odgovor: zal ne!!!!!!
Zdej pa rec, ce to ni bolno, prf.......eh, klinc,sej nuben ne zastop nasih kletvic!V glavnem, zdej sm cist bipolarno razpolozen--u2 pa to: uau, valda, sam 3 tedna casa za izpit za nic: to je pa za kozlat, mi je slabo ze cel dan....
Ah,bomo ze prezivel, se zmeri smo, ane?!


Ajde, se cujemo
 

Latest posts

Back
Top Bottom