Govori li neko ovdje BHS - bosanski, srpski ili hrvatski?

The friendliest place on the web for anyone that follows U2.
If you have answers, please help by responding to the unanswered posts.
goldmember said:
Hola ljudi!
Nesto ste utihnuli!
Istina malo nas je al smo jaki!
Jos malo vise od mjesec dana do albuma!
Ja ne mogu precesto postat jer mi je poceo faks.
Jel ima jos studenata ovdje?
¡Hola!
¿Que pasa amigos? :wink:

I ja sam student (mada i radim sve vrijeme), studiram politicke nauke.

E ljudi, jos malo i eto nam uputstva za rastavljanje atomske bombe!
:wink: :D
 
vivaSA said:
Zagrebcani, ide li neko od vas na R.E.M. 19.1.?

Idem ja najvjerojatnije. Tu priliku ne bi trebalo propustiti.
 
Originally posted by vivaSA
Zagrebcani, ide li neko od vas na R.E.M. 19.1.?



naravno!nadam se i da ce braca U2 poslusat R.E.M. i doc u ove prostore....
 
Ako uspijem skupit novce do koncerta, onda sigurno idem!
Stvar je u tome da cu za tjedan dana pljunut gadne novce za U2!
Otpast ce mi kosa jos ovih tjedana dana:p
 
Ja sam vec planirao doci u ZG na REM, a sto se tice novog U2 vec je narucen sa Amazona :D
Jeste li slusali novi album, kako vam se svidja? Ja sto ga vise slusam sve mi se vise svidja, cak se usudjem reci da bi ovo fakat moglo biti njihovo trece remek djelo, mada u drugu ruku sav njihov rad vidim kao jedno veliko remek djelo (tesko je biti objektivan kad je U2 u pitanju ;)).
 
Za mene album je sjajan. Sigurno u mojih top 3.
 
ja sam samo skinuo s neta Original Of The Species(5+),yahweh,ABOY i one Step Closer i stvarno mi je svaka posebna....
zarekao sam se sam sebi da necu druge pjesme slusat sve dok ne kupim album.al ovaj plavi i otvoreni radio mi kvare plan--stalno pustaju nove pjesme s albuma i ja ih ne zelim slusat...znam da je malo:eyebrow: al ne sumnjam da ce bit remek djelo kad ga cujem
 
Ja sam dosad cuo samo vertigo. Nisam htio skidat ostale stvari, jednostavno hocu osjetit onaj neponovljiv osjecaj stavljanja cd-a u liniju i poslusat sve stvari u kompletu. Cekanje je jos malo gotovo! Sutra ujutro kupujem prokletu stvar!!!
Al moram priznat da mi cure sline kad citam dojmove ostalih fanova:)
 
ludilobrate dobrodosao!
Ja jos nista nisam cuo za koncert u SA, ali se iskreno nadam da ce svirati bar negdje u blizini. Sto se mene tice, ni Bec nije predaleko! :D
 
VivaSA, album je ZAKON! Kupio sam ga jucer u deluxe verziji i preslusao sam ga jedno sedam puta. Mislim da bi s vremenom mogao stat rame uz rame s joshuom i achtung baby. Ali ako i ne stane, ispunio je sva moja ocekivanja! Miracle drug je fenomenalna stvar, jezim se kad ju cujem! A sometimes tek!
Solaza u all because je rokerska totalno! Jedva cekam singl i spot! Mogao bi pisat cijelu noc o svakoj pjesmi al nemam tolko vremena!
Pozdrav! Javljajte se!
p.s. Jel vam se svida vertigo template mix s dvd-a? Hehe ludnica!
 
album-SAVRSENSTVO!!!!!! 9.89/10


al pjesma koja me najvise iznenadila i razveselila---Fast Cars....
pa sta je to,ja nemogu vjerovat da nesto takvo mogu napravit,malo me podsjeca na neke achtung Baby demo stvari al je tako energicno i......orijentalno:wink:


dobrodosao ludilobrate!
 
Da, bas mi se svida taj istocnjacki štih u fast cars!
zasad mi miracle drug drzi prvo mjesto!
album sam snimio na kazetu i stalno se vrti u walkmanu:)
P.S. Jel znate o cemu je miracle drug? Ja znam, mozda mi je zato najdraza.
 
Vidim da je dosta ljudi postalo na threadu koji je dosta star, a na njemu pise da u2 dolaze u Hrvatsku u 8. mjesecu. Taj thread je star oko 2 godine tako da ne padnete na tu foru!
Inace, sjecam se te glasine o njihovom koncertu... Poludio sam kad sam cuo da je samo glasina!
 
evo se eden iz bivse juge :). a kdo ve koliko nas je tukaj na tem forumu? drugace bi bila pa kaksna zurka dobrodosla, sam ne vem v katerem mestu bi jo organizirali. vem, da je bilo ze kar nekaj U2 zabav v Ljubljani in da je blo zakon.
kl
 
Že dolgo nisem pogledala tukaj, lep pozdrav svima, Maruši in Westblue :wave:

Če bi kdo rad kakšno o U2 rekel msvagelj @ yahoo.co.uk
 
Last edited:
U2girl a ves mogoce zakva maruša nič ne piše tuki?na mesingerju je zlo zgovorna, tuki pa še nisem zasledil nič od nje. Od kje jo pa poznaš?
kl
 
kl = klemen?

Ne vem, sej vsake toliko časa kaj napiše na forumu. Sej od prej je nisem poznala, dokler ni začela tuki pisat.

Maja
 
takole pa maruša gleda kadar ji klemen ne pojasne zakaj je tremendous ;). dobr avatar.

VivaSA lep pozdrav tudi tebi.
kl
 

Latest posts

Back
Top Bottom