Teraz Polska

The friendliest place on the web for anyone that follows U2.
If you have answers, please help by responding to the unanswered posts.
Zooropean103 said:
In Poland it's impossible to get tickets until May

what you mean - until may? do they hiding extra tixs under thier pillows?:slant: :) and, as I see, I couldn't get ticket at face value anyway...
 
Zooropean103 said:
I heard that Radio 94 have about 10 000 tickets and they will be selling them in May. I don't know any more details. :|

it must be some kind of commercial sell, when they could make money on it... despite prohibition:eyebrow:
 
Hej hej, i jak tam przed polskim koncertem? :D Bo sie zbliza wielkimi krokami, jeszcze tylko 16 dni!! :hyper:

Byliscie juz na jakims koncercie podczas tej trasy? Ja czekam do 5 lipca, pozniej jeszcze Berlin i na tym niestety moja przygoda z Vertigo Tour sie konczy :sigh: Juz czuje jakiego bede miala dola jak bedzie po wszystkim, the end is not as fun as the start :wink:

Mam nadzieje ze slyszeliscie o akcji 'gigantycznej polskiej flagi' w Chorzowie? :wink:

Do zobaczenia za dwa tygodnie :rockon:
 
Hey! No cóż, ja nie mialam okazji być na jakimkolwiek koncercie podczas tej trasy, a co wiecej niestety poprzestane tylko na naszym chorzowskim:censored: Ale co tam, thanks God nasz koncercik sie już zbliża:dancing: A akcja z flagą......to dopiero bedzie wydarzenie, mam nadzieje ze odbije sie szerokim echem:D Niech wszyscy zobaczą na co nas stać! CU:applaud:
 
Nasz koncert jest w miejscu najdalszym na wschod ze wszystkich gdzie gra U2... najszybciej, wlasnie u nas, zrobi sie ciemno... swiatla i ekran beda :rockon:

:drool:
 
Możecie sobie wyobrazić, że zostały jeszcze tylko 3 dni do koncertu? :D Przecież to jeszcze niedawno było aż 6 miesięcy, dokładnie pamiętam jak w nerwach kupowałem bilety! Bardzo mnie ciekawi o jakiej to "niespodziance" wspomina organizator, ale radziłbym się nie napalać zbytnio.
 
Zooropean103 said:
Bardzo mnie ciekawi o jakiej to "niespodziance" wspomina organizator, ale radziłbym się nie napalać zbytnio.


Pewnie mysla ze nie wiemy jak wyglada scena :eyebrow:

Nie chce mi sie uwierzyc ze jutro o tej porze bedziemy juz na stadionie... Zupelnie to do mnie nie dociera :huh:
Pewnie dotrze jak zobacze ICH na scenie :faint:


:combust::combust::combust:
 
Hej!
Witam wszystkcih ziomkow z Polski:)
Juz po prostu nie moge sie doczekac..Do zobaczenia w Chorzowie!!
 
Dopiero odkryłem, że na interference jest polski kacik! No, ale w koncu jestem newbe czy jak to sie po ichniemu pisze:D
Piszecie o goracych chwilach przed koncertem, a jakie macie wrazenia po( i dlaczego euforyczne, zajefajne i w ogole:)
Chociaz moze to jest temat na nowy polski topic, ktoryzreszta moze juz gdzies istnieje, podczas gdy ja sie produkuje:) Pedze poszukac...
 
Ooo! No i proszę... a ja myślałam, że nigdy nie spotkam tu nikogo z PL :)
w sumie nie bywam tu często - niedawno dopiero się zalogowałam. to forum to jest kolos!

pozdrawiam
 
Back
Top Bottom