Slovensko!!!

The friendliest place on the web for anyone that follows U2.
If you have answers, please help by responding to the unanswered posts.
Hmmm...bolo by to fakt zaujimave...mozno sme jedine slovenky, co tu chodime:ohmy: poznas slovenske u2 forum??? (nemyslym u2.sk)
 
ja skor myslim, ze len do tejto casti nik nechodi:rolleyes: , ja sa tu tiez velmi nezdrziavam (teda vobec...az doteraz) ale urcite na interference su aj ludia zo Slovenska...obcas:hmm:
slovenske forum myslis u2online.sk???tam obcas zajdem aj na u2.sk, ale nie casto...velmi neprispievam, hlavne checkujem, ze co je nove a tak...:cool:
ty chodis na niektore z nich, alebo je este nejake ine?
 
:wave: :wawe: Caute kolegovia slovaci, navstevnikom tejto stranky som uz dost dlho no este nikdy som sem az doteraz nic nenapisal... tak som sa az teraz rozhodol ze zacnem aj ja prispievat , dufam ze moja anglictina je na to dost dobra
 
ahoj ivka, jasne, ze sa ukazu nejaky Slovaci :wink: prave som sa velmi nudila, tak tu klikam na kazdu cast fora, ze co kde najdem a co pozeram, slovenska tema :ohmy: a rovno nasa ivka ju zalozila :ohmy: :sexywink:
ani ja tu moc neprispievam, vacsinou to "zneuzivam" na stahovanie videi a mp3 a samozrejme nikdy nesmiem zabudnut na plebu :drool: ale ako vidim, mam dalsie miestecko, kde sa obcas pozriem.

yka
 
Yka:wave: to je super, ze si tu!!!! A ja sa cudujem, ze ktoze je to antre a to Yka:wink: super, komunita slovakov sa tu rozrasta!!!!

u2lunatic: smelo len do dalsich prispevkov!!!!!:cool:
 
hej, ja som taka tajna. kedysi som sa tu prihlasila normalne pod mojim menom, ale bolo to akurat v case, ked mali nejake problemy a neslo mi to potom vziat pri prihlasovani heslo. tak som sa na to vykaslala a zacala som pouzivat bratove konto :whistle:
 
Ivka said:
Yka:wave: to je super, ze si tu!!!! A ja sa cudujem, ze ktoze je to antre a to Yka:wink: super, komunita slovakov sa tu rozrasta!!!!

u2lunatic: smelo len do dalsich prispevkov!!!!!:cool:

uz mam najviac zo vsetkych slovakov:wink:
 
hahaa...tak som tu asi najdlhsie z vas a az teraz som si vsimla tuto temu... nevadiii, nikdy nie je neskoro... :D

cauteee :wave:
 
no vies, ono je to tu strasne velke, tak sa tu tych par slovakov celkom lahko strati...
navyse ked je tu tolko vaty v tych temach... ;)

a kam tu chodievas? ktore temy sledujes? okrem U2 tour..tam som si ta vsimla.. :))
 
no vies, ono je to tu strasne velke, tak sa tu tych par slovakov celkom lahko strati...
navyse ked je tu tolko vaty v tych temach... ;)

a kam tu chodievas? ktore temy sledujes? okrem U2 tour..tam som si ta vsimla.. :))

EYKIW, WTAHN, obcas Lemonade Stand, mam take obdobia ze raz postujem vela, raz som lenivy a len prezeram, v poslednom case som lenivy.. a inak...poznam ta z U2.sk,tam som pod menom pat...
 
ahaa, do prvych dvoch som aj ja chodievala obcas pred tromi-styrmi rokmi... teraz uz nejako nestiham nic..
a do lemonade stand som teraz vkrocila.

a teda nice to meet you pat-u2lunatic.. ;)

na aky koncert/koncerty sa vlastne chystas?
 
ahaa, do prvych dvoch som aj ja chodievala obcas pred tromi-styrmi rokmi... teraz uz nejako nestiham nic..
a do lemonade stand som teraz vkrocila.

a teda nice to meet you pat-u2lunatic.. ;)

na aky koncert/koncerty sa vlastne chystas?

mam listky do Zahrebu, tu od jedneho clena, a este Chorzow samozrejme, to zasa od jedneho chlapika na u2.sk... a este som sa snazil o Dublin, zo srandy som tu zakladal temu ci niekto nepreda jeden, ale bolo mi jasne ze neni sanca. Takze to vyzera na tieto dva. Skoda ze do toho Dublinu nepojdem, nestretnem sa s tymi slavnymi osobnostami z tohto fora:D...viem ze aj ty ides do Zahrebu. Ubytoko uz vybavujes ?
 
haah.. takze odtialto vacsina do Dublinu ide? :)

ubytko nevybavujem zatial. asi tam pojdeme len na otocku, aj ked ja som zato aby sme ostali aspon jednu noc. no uvidi sa.
ty na kolko dni planujes ist? a idete velka partia? my ideme zatial len dve...
 
haah.. takze odtialto vacsina do Dublinu ide? :)

ubytko nevybavujem zatial. asi tam pojdeme len na otocku, aj ked ja som zato aby sme ostali aspon jednu noc. no uvidi sa.
ty na kolko dni planujes ist? a idete velka partia? my ideme zatial len dve...

Ja som najprv myslel ze tam pojdem na jednu noc, ale ak nebude druhy koncert tak asi predsa tiez len na otocku.
Partiu nemam, ale pred koncertom urcite bude nejake stretnutie ludi odtialto Potom by sme sa teoreticky mohli spojit...vidina cestovania do Zahrebu osamote sa mi moc nepozdava..
 
tilen, v pohode.. :) my vašemu jazyku hovorime slovinčina a našemu slovenčina. :lol:

U2lunatic, tak co ides aj na ten "druhy" Zagreb? :lol:
inak bolo by super ist spolu...my asi pojdeme autom. a tak by sme sa mohli uz traja rozdelit o cestu.. co by bolo celkom v pohode. :)
 
tilen, v pohode.. :) my vašemu jazyku hovorime slovinčina a našemu slovenčina. :lol:

U2lunatic, tak co ides aj na ten "druhy" Zagreb? :lol:
inak bolo by super ist spolu...my asi pojdeme autom. a tak by sme sa mohli uz traja rozdelit o cestu.. co by bolo celkom v pohode. :)

Hej idem aj na jeden aj na druhy:hyper: Aj vy?
Potom by to auto nebolo zle:up: Kedy planujete vyrazat? Ci to je este daleko ?
 
Je to este daleko a my teda predbezne na ten koncert 9.8. nejdeme, ale az na ten 10.8.
ale kto vie ako na tom budeme po prvych koncertoch...mozno to bude taka dobre, ze nakoniec budeme chciet ist aj na toho 9.8. :lol:
 
Je to este daleko a my teda predbezne na ten koncert 9.8. nejdeme, ale az na ten 10.8.
ale kto vie ako na tom budeme po prvych koncertoch...mozno to bude taka dobre, ze nakoniec budeme chciet ist aj na toho 9.8. :lol:

jaaj,tak to potom asi este nebudete teraz v najblizsej dobe vediet naisto ci tam pojdete autom uz v case pred prvym koncertom ze. Keby ste nesli tak potom pojdem vlakom s Viedne a vraj je to dobre rezervovat uz v tomto case lebo potom neskor ceny dost stupaju...
 
Back
Top Bottom