Govori li neko ovdje BHS - bosanski, srpski ili hrvatski?

The friendliest place on the web for anyone that follows U2.
If you have answers, please help by responding to the unanswered posts.
goldmember said:
Jel ste vidjeli mozda setliste s par zadnjih koncerata? Na zadnja dva su odsvirali Who's gonna ride...!

Nadam se da ce i u Becu svirati WGRYWH, a i da ce se sjetiti da odsviraju "Acrobat".
 
da,dosta me WGRYWH iznenadio,bilo bi lijepo da i u Rimu sviraju.
a pred kraj koncerta ja cu izac na stage sa nozem i rec im da moraju svirat Acrobat:wink:
 
Hehe, samo nemoj edge-u prstice dirat!
Ocekujem neke slike tu nakon koncerata, dogovoreno?
U Berlinu ce bit prava ludnica, kladim se da ce ubacit par stvari sa achtung baby (pored ovih koje sad sviraju), ipak je taj album tamo nastao ako se ne varam...
 
ne varas se :wink: dobro,zapravo napola,dovrsen je u dublinu al necemo sad u detalje
:wink:

moze,slike cu uploadat ako dotad skuzim kak se to radi.a u berlinu ce ti bit predobro.hoces ic na onaj party poslije u Hansa Studio?
Ja cu u Rimu bit isto a tamo ce bit poslije koncerta U2party na Fontani di Trevi
 
u becu je bilo zakon!
jel netko od vas zna da li se prodaju karte na radiu ili netu za neke od buducih koncerata(milano, rim, munchen, pariz...)
 
Zaboravili smo na ovaj thread...
Malo off-topic, ali jeste vidjeli kakva će nevjerojatna koncertna sezona biti u Zagrebu ove godine:

The Rolling Stones
Pearl Jam
Pixies
Franz Ferdinand
Morrissey
Depeche Mode
Motorhead
...

Nadam se da će se zahvaljujući ovome i U2 opametiti i doći konačno kod nas na idućoj turneji!
 
djerdap said:
Zaboravili smo na ovaj thread...
Malo off-topic, ali jeste vidjeli kakva će nevjerojatna koncertna sezona biti u Zagrebu ove godine:

The Rolling Stones
Pearl Jam
Pixies
Franz Ferdinand
Morrissey
Depeche Mode
Motorhead
...

Nadam se da će se zahvaljujući ovome i U2 opametiti i doći konačno kod nas na idućoj turneji!

Da, ove godine Zagreb ima jaku sezonu za koncerte. (unatoč tome, Pearl Jam su več svirali u Ljubljani, i Depeche Mode kažu da če doči ovamo)
 
U2girl, prica li se ista o tome koliko ce biti karte za Depeche Mode? Propustio sam ih u ZG, pa sam mislio doci na taj koncert u Ljubljani.
 
Izvini što nisam prije odgovorila, VivaSA. Ne znam tačno, čini mi se da je moj brat - veliki fan od Depeche Mode - govorio nešto o 14 000 SIT. 58,43 EUR.

Ali kao što sam rekla, to možda nije tačno jer nisam sigurna... MatejU2 sigurno ima pravo.
 
Last edited:
stadion1a.jpg
 
e,cao,roy...U2? ETO,bar jos neko ovde.......Ides mozda na Stinga u ponedeljak na Petrovaradin? Mislim da su sve karte otisle,a VIP su bas bile malo too much-10000 din,njih je bilo,bar do juce...pozz
 
Pozdrav Beogradjani!
Sta ima u Begesu? Spremate li se za Exit? Ja nazalost ne idem ove godine, poslovne obaveze ne dozvoljavaju. :huh:
 
CAO SARAJEVO ! NARAVNO, MISLIM DA JE OVE GODINE NAJBOLJA ORGANIZACIJA,A I SPISAK JE NESTO IMPRESIVNIJI...POSLE ONOG NASTUPA IGGY POPA MISLILA SAM DA NECE USPETI DA DOVEDU SL. GOSTE, AL' EVO ISPOSTAVILO SE DA DOLAZE MORRISSEY,BILLY IDOL,FRANZ FERDINAND,THE CULT,THE CARDIGANS,PET SHOP BOYS... JA LICNO NE SLUSAM TEHNO,ALI JE TA BINA UVEK DUPKE PUNA...MA,ZA SVAKOG PONESTO...NADAM SE DA NECE BITI KISE -DA NE GACAMO PO BLATU.......CEKAMO STONSE 7.7.; A JOS UVEK SE NISTA NE ZNA...MA- F.CK ING COUNTRY......P.S. STA BIH JA VOLELA DA VIDIM: NICK CAVE-a I NARAVNO- U2 + PATTI SMITH;NISAM IH VIDELA UZIVO OD '97....MOJ BRAT ZIVI U BUFFALU( NEW YORK STATE)-GLEDAO IH U MEDISON SKVER GARDENU,GREAT.............."LUCKY BASTARD"...........P.P.S. U BG-u NISTA NOVO- SEM STO JE SINOC ONA JB. ZENA JB. KRIMINALCA I UBICE-CECA- NAPUNILA USCE...MUKA MI JE KAD JE VIDIM,MAJKE MI.........ISPIRANJE MOZGA ,OBILJE NEUKUSA I PRIZEMNIH OSECANJA ........I DECE OD 15 KOJA TO SLUSAJU............STING U N.S.!!! I TO JE TO,BAR STO SE POPULARNE MUZIKE TICE POZZ
 
Last edited:
Darby, Sting mi nije na listi prioriteta, nikad nisam bio njegov veliki fan.Nego, ova situacija sa Stonsima me izludjuje, hoce,nece a bas bi hteo da ih gledam.Nadam se da bar sigurno dolaze u Zagreb, pa ko zna mozda i odem.
Pozdrav viva SA, evo u BG-u je sparno i vrelo.Na srecu ja nemam jos uvek poslovnih obaveza, ali u vreme Exit-a cu verovatno da budem u Greece na odmoru.Jos uvek nekako fantaziram da ce U2 dodati neki evropski grad n a turneji, a da to bude neki od gradova iz ex-yu.Kada su svirali u Sarajevu bio sam srednjoskolac i nisam mogo naci para, ali sada ne bi to propustio nikako
 
HI ROY! MOZDA KONCERT BUDE POMEREN ZA KRAJ AVGUSTA-SEPTEMBAR,MADA,CISTO SUMNJAM...MA,BZV.SITUACIJA,ZNAS I SAM...JA IDEM U GREECE DAN POSLE-8.7., AKO POMERE POSLE 10.7.- NO ROLLING STONE FOR ME ! POZZ,D.
 
Zdravo svima,

Ne mozete znati koliko mi je bilo drago kad sam nasla taj post !!!
Ja sam iz Tuzle, a zivim u Francuskoj.

U2 mi je u glavi non-stop, jos malo pa da pobudalim !!! :crazy: Ali nema veze, spremna sam za ludnicu samo ako me puste da nastavim slusati !!! :D

U naprijed, izvinite za jezik :)

;)
 
Vozdra Mimi,

bio sam u Tuzli prije dvije sedmice i moram priznati da sada pravo dobro izgleda, posebno onaj stari dio.

Voli li Tuzlanka i Miss Sarajevo onda?!? :wink:
 
vivaSA said:
Vozdra Mimi,

bio sam u Tuzli prije dvije sedmice i moram priznati da sada pravo dobro izgleda, posebno onaj stari dio.

Voli li Tuzlanka i Miss Sarajevo onda?!? :wink:

nemeres pomisliti koliko obozavam tu pjesmu a i grad. Bila sam u sarajevu (stari grad) prosle godine. Moram opet doci !
Kad sam saznala da U2 osvirao miss sarajevo na zadnju turneju, nisam vjerovala! jedva sam cekala treci koncert u francusku pa da je osviraju!!! bilo je pravo !

Pozdravi Tuzlu za mene ako budes uskoro !!!
 

Latest posts

Back
Top Bottom