Govori li neko ovdje BHS - bosanski, srpski ili hrvatski?

The friendliest place on the web for anyone that follows U2.
If you have answers, please help by responding to the unanswered posts.
pozdrav nakon dugo vremena!
je li netko od vas iz Hrv bio na U2partyju sada u suboutu 26.6 u jabuci?
bilo je odli?no:drool:
 
numbology, javi kad bude sljedeci U2 party, mozda se i ja dovucem do gore

a mozes i opisati kako je bilo na tom partyju od 26.6.
 
eh,mislim da uskoro nista od partyja,prorijedilo se to:(
a na ovom je bio dvd slu?aonicaa(gledaona) slane-a
ali ono po ?emu je bilo odli?no je atmosfera koja je bila stvarno fantasti?na.nisam mogao vjerovat da toliko ljudi zna stihove (uz mene),mislio sam da su tamo do?li neki seronje da bi se forsirali,ali gle ?uda!znali su i stihove od wake up dead man,out of control i ostalih,neznalicama manje poznatih stvari:wink:
btw,oderao sam sa zidova desetak postera,hehehe
 
pozdrav svima!
tek sad vidim ovaj dio foruma a vec sam neko vrijeme ovdje.
ja sam iz zagreba, drago mi je da nas ima ovdje!
 
vozdra djerdap,
skuzio sam tvoj nick vec na jednom threadu i pomislih odmah da se radi o nekome iz ovih nasih krajeva
velkam :wink:
 
cuo sam za to, ali prekasno. nisam bio. bar se nadam da je bilo dobro.
 
Pozdrav svima!
Ja sam iz Hrvatske, točnije iz Krizevaca.
Vidim da vec neko vrijeme nitko nije nista postao, nadam se da nece ostat na tome!
Javite se sto prije.
 
dobrodosao goldmember!
izgleda da se povecava broj ljudi iz ovih krajeva na interference-u, ja nisam nesto posebno aktivan kod postavljanja komentara ali jako cesto navracam ovdje
nego, slusa li se U2 u Krizevcima? ;)
 
Last edited:
vivaSA said:
dobrodosao goldmember!
izgleda da se povecava broj ljudi iz ovih krajeva na interference-u, ja nisam nesto posebno aktivan kod postavljanja komentara ali jako cesto navracam ovdje
nego, slusa li se U2 u Krizevcima? ;)
[/QUOTE
Ja osobno znam dosta ljudi koji vole U2, ali jos nisam upoznao nekoga ko je lud za njima poput mene!
Ti si bio na koncertu u Sarajevu?
Ja ih tada jos nisam ni slusao.
Inace, moj stari je iz Zenice.
Tamo imam baku, djeda, tetku i bratica. Bio sam oko Nove godine u Zenici.
Kakva je situacija u Sarajevu? Ima li tamo U2 fanova?
 
Naravno da sam bi na koncertu, i to odmah do bine :D
Sto se tice Sarajeva, ovdje dosta ljudi bas voli i cijeni U2 ali rijetko ko je U2 freak osim mene i jos ovog jednog Bazdulja sto pise za "Dane" (iako se ne znamo licno) koji je inace i napisao knjigu "Koncert" koja govori upravo o sarajevskom koncertu U2. Preporucujem tu knjigu svima, izasla je u izdanju VBZ-a iz Hrvatske!
Takodje vam mogu preporuciti i "Fools Rush In" knjigu koju je napisao Bill Carter koji je glavni "krivac" za satelitske linkove sa Sarajevom tokom ZooTV turneje '93. godine, kao i za pjesmu "Miss Sarajevo" a rekao bih i za sam sarajevski koncert.
A sto se tice Zenice, izgleda da se zeljezara opet dize! :D
 
Last edited:
vivaSA said:
Naravno da sam bi na koncertu, i to odmah do bine :D
Sto se tice Sarajeva, ovdje dosta ljudi bas voli i cijeni U2 ali rijetko ko je U2 freak osim mene i jos ovog jednog Bazdulja sto pise za "Dane" (iako se ne znamo licno) koji je inace i napisao knjigu "Koncert" koja govori upravo o sarajevskom koncertu U2. Preporucujem tu knjigu svima, izasla je u izdanju VBZ-a iz Hrvatske!
Takodje vam mogu preporuciti i "Fools Rush In" knjigu koju je napisao Bill Carter koji je glavni "krivac" za satelitske linkove sa Sarajevom tokom ZooTV turneje '93. godine, kao i za pjesmu "Miss Sarajevo" a rekao bih i za sam sarajevski koncert.
A sto se tice Zenice, izgleda da se zeljezara opet dize! :D

Odlicno! Bilo je i vrijeme. Zenica je prekrasan grad.
Sto se tice knjige, potrazit cu je sto prije, uvijek dobro dode informacija vise o legendama (U2 naravno!).
Kakvi su cevapi su Sarajevu? Ja sam jeo u Zenici i jos nisam naisao na takve.
Sto mislis o naslovu novog albuma?
Meni se cini ok. Naslov opisuje sve ono sto su govorili o njemu zadnjih mjeseci.
P.S. Zar si samo ti aktivan na ovom threadu? Ucinilo mi se da je jos nekoliko ljudi slalo poruke:)
Jos nesto. Netko je na ovom threadu napisao da se suska od koncertu u Hrvatskoj negdje u petom mjesecu. Jel znas nesto vise o tome?
pozdrav!
 
Odlican mi je naslov novog albuma, a i ovih novih pjesama za koje smo do sada culi, nekako mi nazivi sugerisu da bi album mogao biti bas dobar
Javljalo se jos ljudi na ovom threadu, ali se rijetko pojavljuju
Nemam pojma o koncertu u Hrvatskoj, uglavnom nema nikakvih glasina o koncertu u Sarajevu:(
 
Nadam se da ce nadolazeca turneja obuhvatiti Hrvatsku ili neku nam susjednu zemlju!
Ko zna jel cu ih imat prilike vidjet uzivo ako sad ne dodu.
Moja procjena je da ce nakon ovog snimit jos maksimalno jedan album. Vec su u poodmaklim godinama
Nadam se da nece zavrsit ko rolling stonesi!
 
djerdap said:
Ej, goldmember, sta ima? Ja sam iz Zagreba.

Pozdrav djerdap!
Znaci susjedi smo. U neku ruku:)
Iz kojeg dijela Zagreba si? Ja studiram fiziku gore na pmf-u. Mozda cu bit na stanu u Zg sljedece godine.
Bio sam godinu dana na Savi.
 
Zivim na Ksaveru, na sjevernom dijelu grada. Sta se radi u Krizevcima? Ima li zivota?
 
djerdap said:
Zivim na Ksaveru, na sjevernom dijelu grada. Sta se radi u Krizevcima? Ima li zivota?

I da ima ja ne bi znao. Salim se! U zadnje vrijeme ucim za ispit pa je frka. Inace je ok u kz, imam ekipu s kojom se druzim pa nije dosadno. A u zg?
 
Bok! Vertiga sam poslušao najmanje 40-tak puta, pjesma je stvarno maestralna:drool:!! Ne želim ni pomišljati na to da neće doći na ove prostore,:no: već 4 godine mislim o koncertu!!!:crazy:
 
Ej solar, cega ima? goldmember - u zg nista novo, sve po starom.
Vertigo je super rock stvar, po meni. Sta ste pitali Edgea? Ja sam ga pitao zasto nisu nikad svirali Acrobat live(jednu od meni najboljih stvari ikada) i hoce li ga svirati na iducoj turneji, te da obavezno dodju u zagreb na ljeto!
 
Nisam ga jos nista pitao, moram malo vise threadova pratit!
Acrobat je fenomenalna stvar, intro je originalan. Ma zapravo je svaki njihov pocetak originalan. Pa poslusajte samo vertigo!
Jel svira mozda tko od vas gitaru?
Sto se tice zagreba: bilo bi vrijeme! Covjece, trebali bismo organizirat kolektivno obasipanje postovima ovog foruma glede njihova posjeta Hrvatskoj!
 
bok svima!
opet nakon dugo vremena....nisam bas pratio ovaj thread u zadnje vrijeme-popunio se ugodno:wink:
VERTIGO-kako ta pjesma razara.....kad sam ju skinuo,slusao sam ju 4h u komadu:drool:

djerdap ja sam istu stvar pitao.........nema do acrobata

a koncert moraju doc.mislim da je mali hint za koncert na stranicama otvorenog.....pogledajte anketu za koncert....
tko zna?


TURN IT UP LOUD,CAPTAIN
 
E ljudi, izgleda niko drugi se ne javlja iz BiH osim mene, tako da ako bude trebalo podrske za koncert u ZG tu sam :wink:
Mada ne bi bilo lose ako bi dosli u SA opet, evo ja sam poslao pitanje Edge-u pa cemo vidjeti, bitno je da dodju negdje blizu:wink:
 
Last edited:
Hola ljudi!
Nesto ste utihnuli!
Istina malo nas je al smo jaki!
Jos malo vise od mjesec dana do albuma!
Ja ne mogu precesto postat jer mi je poceo faks.
Jel ima jos studenata ovdje?
 
Back
Top Bottom