u2 slovenski feni--pisite,kdaj,s kom...

The friendliest place on the web for anyone that follows U2.
If you have answers, please help by responding to the unanswered posts.
larry_the_fly said:
Ola! Sem nova na tem forumu...kako se maste? A je kdo bil na koncertu v Milanu, San Siro?

Ale, mejte se...pa se slišimo še kaj!:)

cao!Dej povej,kako je kaj bilo?!?!?!Zihr noro, se boljs kot v rimu verjetn.
P.S..:si slisala, da zdej premlevajo, a bi dal v trgovine DVD iz Chicaga al pa iz Milana----ce bos dobr navijala, se te bo torej lahko vidl po tvjih po celem svetu?!?!?!?!Ce pa to niql-!kaj bi js dal zato---U2 dvd milano, to ja!!!!!!!!

Cao
 
Ejla...ja v Milanu je bilo noro...kot jaz vem, in to baje je potrjeno, bo izšel dvd iz Chicaga in tudi iz Milana (drugi datum). Pa še Bono je na koncertu reku, da bodo snemali Dvd tam...tako da bo sigurno v Milanu...samo je problem v tem, da na prvem datumu su naredili en full velik napis "HI BOB" in zato lahko pride še v igro za Dvd prvi datum...čeprav zvok je bil boljši na drugem....

Bom skenirala slike, pa magari bom prilepla jih sem...sem bila dokaj blizu odra (4 vrsta) tako da slike so od blizu...imam pa samo od 21.7
 
a ima se kdo kake fotke iz Rima po moznosti....Men ga je fotic mal srau na zalost...Bil sm pa na levem boku znotraj BSja na zunanji strani catwalka (ce gledas iz odra).
 
meni je tu ful vrei:yes: prednost onega foruma je, da je veliko vec materiala za downloadat, sam mors najprej 20 postov nabrat
 
marusi: giacomo te pusti pozdravit (loko iz rima..), sam ze ful dolg nazaj, sm pozabu.
P.S.: tale u2 evforija nas je, vidim, vse izcrpala, ze od avgusta ni noben nc gor dal. Ampak zdaj smo se spocili...
:wave:
 
A gre kdo gledati U2 na 4. delu turneje v Avstraliji, Mehiki, J. Ameriki, Japonski, Novi Zelandiji?

Jest sm se prijavila na nagradno igro pri ETS za potovanje za 2 v Sydney 31. marca. Probati ni greh ane?
 
Back
Top Bottom