Teraz Polska

The friendliest place on the web for anyone that follows U2.
If you have answers, please help by responding to the unanswered posts.
O jak przyjemnie! Ja wlascieiwe nie wiem co tu porobic. Jakos tak duzo tego. Dobrze ze jakas bratnia dusza:D Chetnie bym sie wkrecila w towarzystwo...jak masz chec, to mozesz mnie zlapac na gg 1120965 :)
 
Nooo, troch? czasem trudno si? po?apa?. Sorki, ?e tak p?no odpisuj?, ale by?am na wakacjach w Karpaczu. Alem si? ulaz?a!!!
Tu trzeba si? porozgl?da?, jest kilka fajnych temat?w. Najgorzej z Amerykanami (a jest ich tu najwi?cej), w k?ko gadaj? o swojej polityce, bywa to m?cz?ce. Z regu?y wrzucam jaki? po?cik tu i tam, co? o tym co czyta?am albo widzia?am, przyszpanuj? nazw? polskiego zespo?u, i jest OK. Jestem jeszcze na atu2.com
To bardziej kameralna strona, mniej temat?w, bardziej uporz?dkowane. Ludzie te? chyba troch? mniej si? popisuj? ni? tutaj, naprawd? fajnie si? tam czuj?. Te? wi?kszo?? Amerykanie, ale OK. By?o par? fajnych temat?w, np. "Can Bono be a Christian and drink alcohol", wszystkich ponios?o, bo jaki? ekstremalny biblista zacz?? si? wym?drza?, ale warto by?o podyskutowa?. No to na razie, odezw? si? jeszcze!
 
Witam

Widze ze ten watek powstal juz jakis czas temu i jakos tak zamarl, ale pisze na wypadek gdyby jeszcze ktos z Polski sie znalazl i chcial popisac;)

Wiec wlasciwie mamy nowa plyte... I jak wrazenia??
Ja teraz wlasnie jestem po chyba 10 przesluchaniu Mercy i strasznie zaluje ze nie ma tego utworu na nowej plytce....:eyebrow:

No nic, na razie tyle pisze, bo nie wiem czy ktos tu w ogole wpada...

Pozdrawiam polskich fanow, miejmy nadzieje ze zobaczymy u nas U2 w 2005....:wink:
 
ja tez jestem z Polski, ale generalnie rzadko sie udzielam (zeby nie powiedziec w ogole), bo za duzo tego, tak jak juz wspomniano. Nie ma czasu na ogarniecie wszystkiego:) Zapraszam na GG, jak ktos ma ochote pogadac: 4426777.
 
Hej Rodacy

Witam wszystkich!Jestem z lekka nowa w tym gronie nieco szalonych, ale jakże pozytywnie ludzi.Myślę, że wszyscy czujemy to samo na samą myśl o lipcowym koncercie(ja szczególnie bo mieszkam kolo Bielska więc do Chorzowa o rzut kamieniem):love: Nie będe przynudzać o oczywistej milosci i uwielbieniu dla U2, ale jeśli ktoś będzie mial ochotę wymienić opinie czy po prostu pogadać jestem pod nr gadu-gadu 7721270.Pa pa:D
 
Odkrylem dzisiaj ten temat, wiec pozwole sie dopisac :p Koncert jest juz niemal pewny. Wiedzialem ze przyjada, od poczatku bylem nastawiony optymistycznie do tego. :d Ile obstawiacie ludzi na koncercie? Na Popmarcie bylo 50 tys, podobno nieoficjalnie 80 tys :p Mam nadzieje, ze tym razem jednak nie bedzie takich klopotow z organizacja jak to bylo poprzednim razem...
No coz, do zobaczenia na drugim najwiekszym polskim zlocie fanow U2. :wink:

Moj numer gg: 4085898
 
Hi Zooropean103:wave: Mam do Ciebie pytanie, a konkretnie skąd wiesz o prawie pewnym koncercie?Jak na razie slyszę same sprzeczne informacje, a ta bardzo prawdopodobna mówi o tym że 'nasz' lipcowy koncert będzie w Berline. Oczywiście mam nadzieję, że to wszystko sie nie potwierdzi i że CHLOPCY przyjadą do Chorzowa.....daj Boże :bow: Pozdrawiam:)
 
Hej :)
Po pierwsze radzę nie wierzyć w informacje na onetach, wirtualnych polskach itp. Te serwisy mają zwyczaj puszczać parotygodniowe plotki (często z różnymi głupotami, ostatnio podali listę dat koncertów gdzie został pomylony stadion z miastem) dla wzbudzenia sensacji. Po drugie, i to najważniejsze, polska firma ODYSSEY organizująca koncerty potwierdziła występ w Polsce!!!!! :drool: Tak więc naprawdę należy być już spokojnym, koncert raczej mamy jak w banku ^^
 
Dzięki!!!!!!!!To cudownie uslyszleć wreszcie jakąś pomyślną wiadomość:happy: :happy: :happy: Rozumiem, że lipcowa data jest zatem prawdopodobna, no to mogę spać spokojnie.....CU at that BEAUTIFUL DAY in the flames of grace :yes: :applaud:
 
Czyżby wyciekły dzisiaj oficjalne daty? :drool:

Juni:
10.6. Brüssel - King Baudouin Stadium
12.6. Gelsenkirchen - Schalke Arena
14.6. Manchester - City of Manchester Stadium
18.6. London -Twickenham Stadium
21.6. Glasgow - Hampden Park
24.6. Dublin - Croke Park
29.6. Cardiff - Millenium Stadium

Juli:
2.7. Wien - Ernst Happel Stadion
5.7. Katowice - Slaski Stadium
7.7. Berlin - Olympia Stadion
9.7. Paris - Stade de France
11.7. Zürich - Letzigrund Stadion
13.7. Amsterdam - Arena
19.7. Milan - San Siro
23.7. Rome - Olympic Stadium
27.7. Oslo - Vallehovin Stadium
29.7. Gothenburg - Ullevi Stadium
31.7. Copenhagen - Parken

August:
3.8. München - Olympia Stadion
5.8. Nizza - Parc des Sports Charles Ehrmann
7.8. Barcelona - Camp Nou
9.8. San Sebastian - Anoeta Stadium
11.8. Madrid - Estadio Vicente Calderon
14.8. Lissabon - Alvalade

JEDNAK :drool: :drool: :drool:
 
Jestem już prawie w niebie, a co to dopiero będzie gdy 'God will send his Angels':heart: Tak czy innaczej drodzy przyjaciele doczekaliśmy się :D Do zobaczenia w lipcu.......:yes: :wave:
 
MAM, mam bilety! :D :D :D Dwa po 150zł ^^ Mialem szczescie, bo zjawilem sie pierwszy w siedzibie Odysseya i bez problemu oraz żadnej kolejki je kupiłem. A jak wam poszlo z ich kupnem? Slyszalem ze w normalnych punktach sprzedazy straszne tlumy...
 
Tez mam 2 za 150... ale siedzace... stwierdziłem, ze i tak sie nie dostane pod scene bo nie bede mogl tam byc od rana a stac na plycie daleko od sceny to srednia przyjemnosc.
Poza tym, z trybun nie ma problemu, ze ktoś mi zasłoni widok:wink:

aha... mam sektor 24, wiec tylko kilka metrow dalej niz osoby z biletami za 200.
Ktos ma w tym samym sektorze, bedzie razniej?:)


We Wroclawiu robili jakies dziwne kolejki i rezerwacje... w Empiku, na przyklad, juz kilka minut po 11tej wywiesili kartke "Biletow na U2 - brak"
Jak bylo u was?
 
Ja specjalnie się ze szkoły zerwałem, żeby dostać bilety :p Wybrałem miejsca stojące na płycie. Nawet jak nie dostanę się pod scenę to zawsze mogę trafić blisko wybiegu. W najgorszym wypadku i tak będę widzieć lepiej niż ci co kupili za 300 zł. Godzinę temu z ciekawości obdzwoniłem punkty w Wawie i wszędzie były już powyłączane telefony. Jedynie w empiku powiedzieli mi, że zostało 7 biletów za 150 zł i 1 za 300 zł, które teraz już pewnie są wykupione. Tak więc ostro! :p Dzisiaj pewnie wszystkie w całej Polsce zostaną sprzedane...
 
Last edited:
Fajnie byloby gdyby pobito w Polsce jakis rekord szybkosci sprzedazy... tym bardziej, ze pomagaja nam Czesi, Slowacy, Niemcy...cala wschodnia granica itd.
 
Rekord jest bardzo możliwy. Z tego co wiem bilety na koncerty w Polsce rozchodziły się minimum w parę tygodni, ale mogę się mylić. Ciekawe czy w teleexpresie Hirek Wrona przygotuje coś o sprzedaży ;p
 
Uff...W koncu ja tez mam bileciki :hyper:

W krakowskim empiku bilety poszly podobno w 20 minut. Ja dotarlam do Music Corner'a ok.16 i zakupilam ostatnie sztuki na plyte :wink:
Generalnie w Polsce oczywiscie jest super w porownaniu z zachodem i usa, ale to zdecydowanie rekord, czegos takiego jeszcze nie bylo.
To mnie troche przeraza, bo mialam nadzieje ze uda mi sie lajtowo dostac pod scene, ale skoro takie jest zainteresowanie... :huh: Najwyzej tez stane przy wybiegu.

Co do tego Berlina z innego watku- ja jestem na etapie przekonywania kumpeli do wyjazdu. Chce pojechac przez 'shortcut', ale samej tak glupio :huh: I wlasciwie tylko to stoi na przeszkodzie- ani zmeczenie ani kasa sie w tym przypadku nie licza :wink:

Btw, bathiu, pisujesz na u2@pl?... Bo tak mi se zdaje... :shifty:
 
Tak jak przypuszczałem mówili o biletach w teleexpresie ^^ Wspomieli, że w ciągu trzech godzin rozeszło się 30 tys biletów (rekord!). Miło, że o tym powiedzieli ^^ W końcu to tylko sprzedaż, niby nic ważnego :)
 
*k_i_t_e_86* said:
Btw, bathiu, pisujesz na u2@pl?... Bo tak mi se zdaje... :shifty:

:) Czasami (?marta?)... teraz pewnie bede pisal czesciej bo wsrod znajomych jestem jedynym, ktory slucha U2 i troche z zazdroscia patrzylem jak grupy po np. 6 osob staly w kolejce i przezywaly... mam nadzieje na jakis grupowy wyjazd z innymi fanami...
Dobrze, ze nastepny zlot fanow jest we Wrocku.:D
 
Hallo, hallo!!Moj bilecik jest oprawiony w ramke i stoi na najwyzszej polce:wink: Co do kupna, to nie bylo za ciekawie, w empiku w Katowicach już rano kobieta powiedziala, że na plytę bilety się skończyly:sad: Widząc desperację ludzi powiedzila, że na ul. Mickiewicza jest jakiś sklepik, w którym mozna jeszcze chyba je dostać. Dzięki Bogu miala rację:D Wspólczuję tylko znajomym, którzy chcieli kupować bilety w polowie lutego bo byli przekonani, że na pewno jeszcze będą:censored: Cóż, do zobaczenia w lipcu!!!:love:
 
Dwóch moich znajomych chciało kupić bilety w tym tygodniu jakoś, ale jak im powiedziałem o zaistniałej sytuacji to trochę się zmartwili i dzisiaj już polecieli kupować. Życzę im powodzenia, ale raczej niemożliwe jest już teraz zdobycie biletów w Wawie :|
 
Back
Top Bottom