Govori li neko ovdje BHS - bosanski, srpski ili hrvatski?

The friendliest place on the web for anyone that follows U2.
If you have answers, please help by responding to the unanswered posts.
Zdravo!

Da, ima Hrvata ovdje. Marko iz Zagreba i anitram (?ivi u Kanadi, ali je ro?ena u Hrvatskoj).
Od Slovenaca ja sam ovdje (iz Ljubljane), i Ton?ek iz Maribora. Nekad bila je ovdje i Marta, tako?er iz Ljubljane.
 
e pa super,
bas mi je drago da vas ima jos,
ja sam iz sarajeva,
pozdrav U2 fanovima u ljubljani:wave: :wave:
nadam se da cemo se dobro druziti ovdje
 
Last edited:
Pozdrav u sarajevo! :wave:

Vidim da si bio na koncert u Sarajevu...?estitam, sigurno je bilo nevjerojatno.

Ina?e neko vrijeme sam bila u kontaktu s Markom in u kontaktu sam s Tin?kom - da li ti zna? koje U2 fane iz Bosne?

Ne znam koji jezik je to sada koji ja pi?em - srbski, hrvatski? - u osnovnoj ?koli u?ila sam srbskohrvatski.
 
Last edited:
eh koncert u Sarajevu je prica za sebe,
skoro sam nabavio i video snimak tog koncerta sto mi je jako drago, ne znam bas puno U2 fanova iz Bosne, niko nije ozbiljan toliko kao ja kad je U2 u pitanju,
sto se tice jezika nije bitno na kojem jeziku pricamo, bitno je da se razumijemo,
nadam se da cu sresti i te ostale U2 fanove iz nasih krajeva
:)
 
Last edited:
Pa zivio kolega iz BiH.ja sam iz zagreba,long time..
ovdje su stalno tribute koncerti tako da se zivi nekako
pa sta ima u sarajevu?kako je?nesto se suska da dolaze ovdje u 5.mjesecu,ali tiho,ne smije se jos znat,hehe:wink:
 
e pa sta ima kolega po grupi :)
ovdje nikakvih tributa nema tako da se jedva prezivljava, sva sreca pa ima koncerata na DVDu!
ne bi bilo lose da imaju koncert u Zagrebu ali ja se iskreno nadam da ce oni opet doci u Sarajevo, odem prvo na koncert u ZG pa onda u SA,
jesil ti bio na sarajevskom koncertu '97?
 
nisam,sve bi dao da sam bio,al sta ces.imam knjigu o tom koncertu-muharem bazdulj ju je napisao i popizdim kad ju citam jer tocno mogu zamislit kako je dobro bilo...
 
Numbology said:
nisam,sve bi dao da sam bio,al sta ces.imam knjigu o tom koncertu-muharem bazdulj ju je napisao i popizdim kad ju citam jer tocno mogu zamislit kako je dobro bilo...

ih, ja sam bio odmah do bine, fenomenalno je bilo, neopisivo!
sto se tice te bazduljove knjige, ja sam jos u maju prosle godine stavio informaciju o toj knjizi ovdje na interference, te su me moderatori zamolili da napisem 'review' ali jos to nisam uradio, nekako me uzdrmala ta knjiga pa mi je bilo tesko i napisati taj 'review', ja imam i VCD s koncertom ali nije bas dobar snimak
 
Hello!

Moj hrvatski ni bas tako dobar, bila sam tamo samo dok sam bila mala.

Pozdrav iz Toronta!
 
anitram said:
Hello!

Moj hrvatski ni bas tako dobar, bila sam tamo samo dok sam bila mala.

Pozdrav iz Toronta!

nema veze anitram, bitno je da se razumijemo, a plus ovdje mozes i vjezbati nas jezik:sexywink:
 
OK. :)

Nadam se da budem isla u Hrvatsku u Septembru i mozda u Sarajevo. Dugo nisam bila (u Hrvatskoj 7 godina zadnji put na posjetu, a u BiH oko 18 godina).
 
javi se kad dodjes u Sarajevo, mozemo uz cevape razgovarati o ovisnosti o U2 i mogu ti pokazati jedan kafic gdje je Bono slavio Novu godinu 95/96 :sexywink:
 
Ozbiljno?nisam znao da je slavio novu u SA..da,evo me opet bio sam zauzet...
anitram iz kojeg si grada u Hrvatskoj?
 
Rodila sam se u Osijeku, onda sam zivjela u Vienna (Wien), i onda u Canadi.

Cevapi? :heart:
Burek? :heart: :heart:
 
na koji u2croatia?nece mi ucitat stranicu.otkud si ti iz zgb? pa nemogu vjerovat tu ima ljudi cak iz zagreba!stvarno nas ima odsvuda:wink:
 
E pa ovako....ukucaj u google " u2 croatia " i na?i ?e? site...mora se u?itati!!!Ina?e, stranica postoji ve? vi?e od godinu dana.Na?alost ovaj forum ne dopu?ta da se unosi URL u thread.Ako ni?ta, javi se na mail u2web@net.hr!
 
Ok...ne mogu vjerovat da tu ima ljudi iz HR.Ajd javite se na u2web@net.hr ili na u2croatia.Veliki pozdrav!

a sto se tice u2croatia site-a, ja sam ga tek nedavno primjetio, jel se moze racunati na vasu pomoc kod pripreme u2bosnia ili u2sarajevo sitea?:wave:
 
Last edited:
Kako da ne.Rado ?emo ti iza?i ususret.?tovi?e imamo ve? spremnu domenu u2bosnia.cjb.net koja je zasad redirekcija na u2croatia.Ako ho?e? mo?emo se dogovoriti da tvoja stranica ima isti izgled kao na?a(da se ne zaj... sa dizajnom) samo ?to bi svugdje pisalo u2bosnia i ti bi sam sa svojim suradnicima dopunjavao izgled i sadr?aj.Svakako se javi na mail za detalje!!!
Bok!
 
Last edited:
vivaSA said:


Dobrodosao Slovenac,
izvini sto nisam spomenuo slovenscinu u naslovu teme.
Nego, jel ima puno U2 fanova u Sloveniji?

Nema problema :)

Pa, ne znam, ja ne poznajem ba? puno slovenskih fanova - otkad sam na ovom forumu neki Slovenci su ponekad pisali (Marta, Tin?ek) ali sada Larry_slo i ja, ?ini mi se, smo jedini iz Slovenije ovdje. (ina?e, u email kontaktu sam sa Markom iz Slovenije)
Ali, to bi se sve moralo promijeniti kada po?ne turneja. :D

Prije, jedini U2 fan kojeg sam znala bio je moj stariji brat. I jedna cura iz srednje ?kole jedanput je imala majicu sa naslovnom slikom iz albuma Rattle and Hum - I rekla je da so "U2 ful dobri."
 
Numbology said:
Pa dobro ljudi jeste zivi vi?pa sta je ovo,ne smijemo se zaboravit-pa jesmo susjedi il nismo
:wink:

jesmo, jesmo,
sta ima Numbology?
Kad ce vise ovaj novi album, i nova turneja?
Znaju li oni da odavno nisu bili u nasim krajevima?

Ja vam moram preporuciti knjigu "Fools Rush In" koju je napisao Bill Carter, vjerovatno ste procitali intervju sa njim na Interference-u, knjiga je odlicna, puno bolja nego sto sam ja to ocekivao, mislio sam da ce to biti ustvari samo neko podsjecanje na rat u Sarajevu ali je puno vise od toga, ima dosta zivotnih lekcija koje nam Carter nudi u ovoj knjizi, naravno i U2 se provlaci kroz dobar dio knjige, tako da se obavezno mora procitati!
Knjiga jos nije prevedena na nas jezik, bar u Sarajevu, trenutno se samo moze kupiti na engleskom, ali Buybook, izdavacka kuca koja je otkupila prava na knjigu, dala je obecanje da bi se knjiga uskoro trebala prevesti.

Eto tako,
U Sarajevu pada snijeg,
jos malo pa idem na grudvanje, jedva cekam :hyper:
 
joj,covjece,nemogu vise cekat,poludit cu.
al dobro,bar sam na mp3 dobio cijeli koncert u Sarajevu,pa se tjesim..idem za nekoliko dana u Newcastle
mislim da cu skocit do naseg svima dragog Dublina,malo popricat sa U2 i stavit im pistolj na glavu i zaprijetit im se da cu ih..jel..ako ne objave album sutra.mislim,trude se,ne moze se to porec,ali stvarno ga odugovlace:mad:
 
Pa ne mogu vjerovat.. Skupila se ekipa, jo? malo pa tulum. Ja sam iz Zagreba.
 
Sorry kaj upadam,al jel mi neko od vas slao mail za neki u2 party i osnivanje fancluba.Ako jest , nek mi se opet javi...?ovjeku ?aljem mail ali dobivam autorespond da mail ne mo?e bit isporu?en.Jo? jedanput sorry za ovaj mali OT.
 
Back
Top Bottom