Govori li neko ovdje BHS - bosanski, srpski ili hrvatski?

The friendliest place on the web for anyone that follows U2.
If you have answers, please help by responding to the unanswered posts.
Ma nisam jos sredio vizu :huh: tek se moram s tim smarati :angry: al' cu gledati da dobijem onu sa vise ulazaka, pa cu najvjerovatnije otici i na Nova Rock festival u Nickelsdorfu koji je sredinom juna i konacno vidjeti i System of a Down uzivo :wink:
 
ma cuj nije frka dobit vizu za njemačku al treba i tranzitna za sloveniju jer se ide preko slovenije koja opet nije u sengenu al to je skoro pa nemoguće dobit!fakat je to peglativno za nas običnu raju!čisto ponizavanje!

koncert u berlinu ce bit ludnica!dan prije i poslije bit ce u2 tribute partyji po cijelom gradu!doci ce raja iz citavog svijeta!mozes zamislit atmosferu u gradu u kojem je nastao achtung baby (najbolji od najboljih)
 
Ljudi blago vama!
Ko zna jel cu ih imat priliku ikad vise vidjet.
Al tako je to kad si student...
Bas su mogli svratit do zagreba
 
evo jedne teme...Queen u Sarajevu.
dragi Sarajlije,znate li tocan datum koncerta?
dolazim tamo sa 50 ljudi,prva postaja kod zelje :wink:
 
Ja samo znam ono sto sam procitao na internetu... navodno bi se ti koncerti trebali odrzati negdje krajem godine.
Ako saznam nesto vise, javicu ti Numbology :wink:
 
queen je u sarajevu oko bozica a brian ferry sa roxy music je u junu doci ce jos i nazareth status quo i oni su planirani ovo ljeto
tacne datume neznam al je njihov dolazak potvrdjen

ima li iko snimak popmart sarajevo na dvd-u ili vhs-u al da je kvalitetan

mogu sprzit zauzvrat slane castle,boston elevation,rattle & hum ili electrical storm a imam i audio bootlega tonu pa eto javite se
 
a sta je s onim glasinama o izlasku dvd box seta 4 najbolja koncerta u2-a pa među njima i sarajevo pop mart ima li ista konkretno oko toga il nas neki levati samo loze.

jel ko sta cuo a?
 
mislim da nece nista biti od toga. universal ured u novom zelandu je objavio da ce popmart dvd biti iz mexico cityja.
 
Ej ljudi, idete li na Jamiroquaija?

Mon 20 - Petofi Open Air, Budapest
Tue 21 - Fair “Belgrade”, Belgrade
Thu 23 - Skenderija, Sarajevo
Sat 25 - Arena, Pula, Croatia
Sun 26 - Tivoli, Ljubljana, Slovenia
 
I jel' se ide na ovaj U2 party?

U2 party u Boogaloo klubu uz Stage 3

Rock klub Boogaloo u Zagrebu za mnogobrojne U2 fanove sprema veliki U2 party. Ove subote, 04.06., skupina Stage 3 iz Slavonskog Broda koja izvodi velike hitove Bona, The Edgea, Larryja i Adama, priredit će svim fanovima svoju mnogi kažu izvrsnu interpretaciju velikom irskog benda.

http://www.muzika.hr/default.aspx?id=4545
 
Ma katastrofa covjece, nisam pojma imao, mozda bi i doso da sam prije saznao. A u tri.....!!!!
Jel ko bio?
Kako su zvucale nove stvari?
Jel se ko sprema kupit novi singl?
 
ako ste ikad imali viziju kako zvuci muzika inspirisana u2-om a nije u2 i pravo je originalno autorsko djelo poslusajte novi album coldplay-a "X&Y" i dozivjet cete kulturni shock!to je kraj svijeta!
 
Sto se tice Coldplaya, cini mi se da je dobar ovaj novi album, posebno mi se svidja stvar "Talk".

Nego je li neko poslusao novog Jamiroquaija i idete li na jedan od njegovih koncerata? Ljubljana je otkazana tako da sada imaju sljedece koncerte:
21.06. - Fair “Belgrade”, Belgrade
23.06. - Skenderija, Sarajevo
25.06. - Arena, Pula, Croatia
 
U2 tribute koncert bio je.....ne bas najbolji,iskreno.
svaka cast deckima na trudu ali malo su svirali i prekidali sa svojim pjesmama.Iznenadila me Gloria,stvarno su je dobro odsvirali.
Evo setlista po sjecanju :wink:

Vertigo
Gloria
Beautiful Day
Elevation
Pride
Sunday
I Will Follow
Desire
With Or Without You
Bullet
All I want Is You
Party Girl
Vertigo
Desire
 
Hvala na info-u, Numb. Pa mogli su malo bolje poslozit te stvari.
Ocito je tesko svirat U2 bez dosta dobre opreme. Al svejedno live svirke su zakon jer ne obracam pozornost previse na tehnicke detalje, osim razglasa naravno!:wink:
 
Numbology said:
U2 tribute koncert bio je.....ne bas najbolji,iskreno.
svaka cast deckima na trudu ali malo su svirali i prekidali sa svojim pjesmama.Iznenadila me Gloria,stvarno su je dobro odsvirali.
Evo setlista po sjecanju :wink:

Vertigo
Gloria
Beautiful Day
Elevation
Pride
Sunday
I Will Follow
Desire
With Or Without You
Bullet
All I want Is You
Party Girl
Vertigo
Desire
E, veze ti nemas. Decki su fakat bili OCAJNI!!!E, ja znam vise svirat od njih. Gitarist je unistio WOWY, pjevac je pokusavao imitirati Bona, al je fakat bio ocajan. Zacudjujuce se jedino bile tocne verzije Glorije(bez hey, hey dijela) i One(cijeli intro je bio tocan.
Tocan setlist je:
Vertigo
Gloria
Elevation
Beautiful day
Desire
Pride
Sunday Bloody Sunday
I will follow
Party Girl
One
Bullet the blue sky
With or without you
All i want is you
Vertigo
Desire
 
oprosti mi pero molim te sto nisam isao zapisivat setlistu,nisam ponio blok i olovku na koncert.
da,fulali su dosta toga al su se bar odvazili doc i svirat, (sto ti,iako kako kazes bolje sviras-nisi).
zato ne prigovaraj previse.
 
bio sam i ja na partyju. decki se trude, nema sta. koncert je po meni bio pristojan. gloria je bila najbolja.
i tip je pjevao shine like stars u with or without you - dakle, znaju nesto.
 
Trebao si bit na Zabranjenom pusenju, najjaci koncert godine.
U2 party:svaka cas deckima, ali with or without you je unistena.
A Achtung baby nisu svirali, a to je najbolji album
 
Back
Top Bottom