Govori li neko ovdje BHS - bosanski, srpski ili hrvatski?

The friendliest place on the web for anyone that follows U2.
If you have answers, please help by responding to the unanswered posts.
Najbolji strani album je How To Dismantle An Atomic Bomb grupe U2, za koji je svoj glas dala 501 osoba!

Lista stranih albuma:

1. U2: How To Dismantle An Atomic Bomb
2. Norah Jones: Feels Like Home
3. Franz Ferdinand: Franz Ferdinand
4. Maroon 5: Songs about Jane
5. Green Day: American Idiot
6. Nick Cave: Abbatoir Blues/The Lyre of Orpheus
6. R.E.M.: Around The Sun
7. Eminem: Encore
8. Usher: Confessions
9. Avril Lavigne: Under My Skin
10. Black Eyed Peas: Elephunk

http://www.iskon.hr/glazba/page/2005/01/17/0435006.html
 
Pozdrav iz Srbije! Ako neko ima video izdanja u DVD ili vcd formatu i zeli razmenu moze slobodno da mi se javi!
 
Pozdrav svima :sexywink:
kad ce biti slijedeci U2 party u ZG? ima li koga iz Rijeke, pa da napravimo festicu i u Ri? btw javite se ako ste za razmjenu cd-a (koncerti, remixevi, singlice, neobjavljene itd)
 
Ja konto jedini freak u Sa. ovako zaglavio za U2 već godinama!Iz kojeg si dijela Rajvose?extra kad nas ima jos!Kako se tebi čini HTDAAB?Ovo im je extra materijal!Bolji nego ATYCLB al se ipak novi Achtung Baby neće ni ponovit!Miracle Drug i Sometimes........su onako meni najbolje stvarke!Sta ti mislis?
 
Hajd dobro je da nas ima jos, i ja sam se bio zabrinuo da sam jedini fan iz BiH!
Ma meni je dobar HTDAAB, ali izgleda da se Achtung Baby ne moze prevazici, meni su najbolje City of blinding lights, Sometimes, Crumbs from your table, itd.
 
Last edited:
Hvala za linkove!
Slike sa koncerta su extra!Pogledaj dokumentarac Missing Sarajevo sa Best Of DVD-a ako jos nisi!Fakat te vrati u to vrijeme koncerta!Bio sam na promociji knjige Billa Cartera prije nekih pola godine ako nije i vise u Buybooku pa sam tamo gledao film a i knjiga je mrak!
 
Je li netko možda zna gdje/kako se mogu naći karte za koncerte koji će se održati u susjednim zemljama??? Možda neka agencija???????:wave:
 
I mene interesuje postoje li neke agencije u bosni ili hrvatskoj koje prave aranžmane za odlazak na koncert u ovom slučaju na Vertigo Tour 2005 u Beču!Znam da su postojali aranžmani za metallicu u ljubljani il deep purple u zg al za u2 nista!pa ako neko zna nek javi!
 
Za sve one koji neznaju adresa gdje se mogu kupiti karte za Bec je eventim.hr
Prodaja pocinje 4.2 u 9 sati ujutro.

Pozdrav
 
Dolazim i ja u Beč pa se tamo vidimo, narode!
 
Promjena plana...
Ne idem u Beč (problemi sa prodajom karata), ali zato idem u Katowice ! wooooooohoooo jedva cekam!
Ide li netko od vas u Poljsku?
 
Bilo bi lako otići u munchen ili jos bolje u berlin jer postoji aranžman agencije iz zagreba al da nas ne JEBU SA VIZAMA MAJKU IM EVROPSKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Govore o jebenim evropskim integracijama a zatvaraju se sami u sebe i drze distancu od ovog djela Evrope!

Svaka čast vivaSA kad si uspio sredit za Beč!
 

Latest posts

Back
Top Bottom